• WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

• Z okazji Świąt Bożego Narodzenia kierujemy do Państwa życzenia...  radosnych, radosnych, zdrowych świąt, otulonych ciepłem rodzinnym oraz
            życzymy spełnienia marzeń i nadziei w nadchodzącym Nowym Roku.

Dyrektor przedszkola wraz z personelem.

• WIZYTA GÓRNIKA I KRECIKA

• 7 grudnia 2021 przybyli do naszego przedszkola Górnik wraz z Krecikiem.                                                  Nasz gość przybył w galowym mundurze.

Wyjaśnił jakie znaczenie mają kolory pióropuszy noszone przez górników. Wytłumaczył dzieciom na czym polega ich trudna i odpowiedzialna praca. Opowiadał o maszynach górniczych i codziennych czynnościach wykonywanych w kopalni.
            Przedszkolaki poznały nowe pojęcia: Barbórka, sztygar, czako, szyb, kilof.                                                          Na zakończenie wizyty Krecik mieszkający w kopalni poczęstował wszystkie dzieci słodyczami.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i zapraszamy do nas w przyszłym roku.

• SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

• 2 grudnia 2021 roku z workiem pełnych prezentów przyjechał do nas – Mikołaj.
            W tym roku towarzyszyła mu również Mikołajka. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe.
            Z radością przedstawiły przygotowane wiersze i piosenki.                                                                                        Nie zapomniały też o upominku dla Mikołaja – pierniczkach. Mikołaj z kolei obdarzył wszystkich prezentami. Zrobiono sobie na pamiątkę wyjątkowe, mikołajkowe zdjęcia. Oczekiwana cały rok wizyta wyjątkowo się udała.

• UWAGA RODZICE!!!

• Dyrektor Przedszkola informuje, że z powodu COVID - 19 w dniach 03 - 10.12.2021r, kształcenie w grupie V odbywać się będzie zdalnie.

Pozostałe grupy (od I - IV) funkcjonują normalnie.

Dziękujemy za współpracę!