• Zbiórka elektrośmieci.

• Nasze przedszkole przystąpiło do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny przedszkole otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty

sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: 17.01.2024 r.

Miejsce Akcji: Szatnia ( większe gabaryty np. piec, lodówka, przy śmietniku na parkingu przedszkola)

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE :)

• Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2024, składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas pełen będzie radości, spokoju, wzruszeń i rodzinnego ciepła, a w nadchodzącym roku dopisuje Państwu zdrowie, szczęście oraz wszelka pomyślność.

Życzą

Dyrektor wraz z całym Personelem Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie