• Listopad i grudzień u NAS :)

• W listopadzie oraz w grudniu miały miejsce następujące wydarzenia:

15 listopada po raz kolejny całe przedszkole, wzięło udział w ogólnopolskiej akcji "Pola Nadziei". Na terenie naszej placówki, każdy z obecnych przedszkolaków zasadził cebulkę żonkila. Kwiat ten jest symbolem solidarności z chorymi.

18 listopada dzieci wzięły udział w pogadance na temat „Zwierzęta nasi przyjaciele”, prowadzonej przez przedstawicielkę TOZ- u w Jaworznie. Przedszkolaki z ciekawością słuchały gościa oraz chętnie się wypowiadały w temacie pomocy zwierzętom.

25 listopada obchodziliśmy „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Z tej okazji do przedszkola zawitały misie. Każde dziecko mogło przynieść i pochwalić się swoim pluszakiem. Było bardzo wesoło, miło i przytulnie w ten „misiowy dzień” :)

30 listopada każda grupa obchodziła „Andrzejki”. Oczywiście były wróżby, lanie wosku i zabawy oraz magicznie chwile.

06 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie naszej placówki w nowej lokalizacji – przy ulicy Towarowej 61. Przybili do nas zaproszeni goście m. in.: Łukasz Kolarczyk (wiceprezydent miasta), Tomasz Jewuła (pełnomocnik prezydenta miasta ds. oświaty i gospodarowania nieruchomościami) oraz Irena Wojtanowicz-Stadler (naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Jaworznie). Byli obecni również przedstawiciele Rady Rodziców placówki, Ksiądz oraz Dyrektorzy jaworznickich przedszkoli. Nastąpiło przecięcie wstęgi, występy artystyczne przedszkolaków z każdej grupy oraz rozkrojony został pyszny tort. Po występach, obecni goście mogli zwiedzić nasze nowe i piękne przedszkole.

07 grudnia odwiedził nas długo wyczekiwany gość - Święty Mikołaj wraz ze swoją Panią Mikołajową. W tym roku Mikołaj miał dodatkową niespodziankę, a mianowicie zaprosił dzieci na przygotowane przez siebie przedstawienie teatralne. Dzieci były zachwycone. Następnie, tradycyjnie jak co roku odbyło się wręczanie prezentów przedszkolakom oraz zrobione zostały pamiątkowe zdjęcia.